Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dekoratorium

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Dekoratorium

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Bogata paleta kolorów, farby do każdego rodzaju podłoża i narzędzia malarskie - wszystko, czego potrzebujesz, by odmienić każdą powierzchnię, znajdziesz na stronie dekoratorium.pl. Przeglądaj szeroką gamę produktów, dobierz odpowiednią farbę i poznaj inspiracje wnętrz, które pomogą Ci w aranżacji Twojego pomieszczenia! Najlepsze marki w sklepie Dekoratorium! Na stronie dekoratorium.pl znajdziesz produkty tylko najwyższej jakości. Śnieżka i Magnat to jedne z najlepszych farb na polskim rynku. Zapewniają piękne kolory, ale także ich trwałość - nie musisz rezygnować z niczego. Z preparatami marki Vidaron zadbasz o drewniane elementy, a regularną pielęgnację i konserwację ułatwią Ci produkty firmy Rafil. Zaufaj sprawdzonym markom! Dekoratorium - niesamowite inspiracje wnętrz Na stronie sklepu dekoratorium.pl znajdziesz preparaty do wykończenia, dekorowania ścian i nie tylko. Sprawdź także niesamowite inspiracje wnętrz. Nie wiesz, jaki kolor ścian dobrać do podłogi? Z czym połączyć zieleń w kuchni? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz właśnie na stronie Dekoratorium. Odkryj najnowsze trendy. Stwórz harmonijne i modne wnętrze. Wykorzystaj produkty ze sklepu i ciesz się pięknie wykończonym pomieszczeniem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Dekoratorium oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 99 zł
  • Kup produkty znanych marek
  • Porady i inspiracje

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Dekoratorium, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.