Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Demar24.pl

Zyskaj 2,4% cashback za zakupy w Demar24.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W asortymencie znajdziecie więc zarówno buty robocze (w tym sandały), ochronne i bhp, które są przeznaczone do zabezpieczenia stopy w trudnych warunkach bądź w trakcie prac prowadzonych przy niesprzyjających warunkach pogodowych; jak i kalosze damskie i dziecięce, które pozwolą cieszyć się także deszczową pogodą, jak również umożliwią komfortowe wędrówki po lesie i innych miejscach, w których warto dodatkowo chronić swoje nogi. Proponowane buty ochronne, bhp i robocze oraz kalosze dziecięce i damskie udostępniane są w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy z was będzie mógł dobrać je w wersji optymalnie dopasowanej do rozmiaru własnej stopy. Sklep posiada ponadto śniegowce oraz obuwie przeznaczone do wypoczynku i rekreacji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Demar24.pl oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 249zł

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat) Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Demar24.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.