Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dietific

Uzyskaj 2,1% zwrotu za zakupy w Dietific

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Dietific to catering dietetyczny, bo został stworzony przez jednostkę ze źródła misją. Nasza dr Krystyna Pogoń to dietetyk i technologia żywnościowa z sercem i pełnym troską o zdrowie i środowisko. Dla każdego klienta jest członkiem rodziny o którego zdrowie i dobre samopoczucie trzeba się zatroszczyć. Tylko podstawowe i dorobek naukowy z zakresu żywności prozdrowotnej przekuła w autorskie plany dietetyczne i posiłki, które dostarczają w ofercie Dietific. Komponowanie zdrowego odżywiania z ugruntowanego wpływu naukowego, a także wszystkich dietetyków, którzy na co dzień pracują. Dietific wyróżnia się wyjątkowym profesjonalizmem oferowanych usług, jakości produktów i obsługi klientów. Dr Krystyna Pogoń jest nadzorowana, aby w przypadku wyników wystąpiły tylko wspólnie przygotowane przez twoją rodzinę. I to jej dwójka synków – Tomek i Staszek zawsze są pierwszymi testerami nowymi. A jak im coś smakuje (a to odpowiednio wybredne maluchy) to na pewno będzie smakować też Tobie!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Dietific oferuje zawsze:

  • Nakarmimy Cię najlepiej, jak potrafimy!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Dietific, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.