Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Direct Ferries

Zyskaj aż do 2% cashback za zakupy w Direct Ferries

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Directferries.pl to agencja oferująca sprzedaż biletów online na rejsy morskie w łatwy i dostępny sposób. Umożliwia porównanie cen oraz rezerwację ponad 1000 europejskich połączeń morskich.

Direct Ferries powstało w 1999 roku. Oferuje szeroki wybór rejsów morskich, a także inne dodatkowe usługi towarzyszące, w tym zakwaterowanie, bilety na pociąg oraz ubezpieczenia.

Direct Ferries to europejska firma z biurami w UK, Niemczech oraz Szwajcarii. Firma funkcjonuje pod adresem directferries.pl i posiada różne wersje biur językowych dla danego kraju: UK, Irlandia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Holandia, Belgia, Portugalia, Austria, Szwajcaria, Polska, Czechy, Słowacja, Grecja, Dania, Szwecja, Norwegia oraz Finlandia.

Direct Ferries Ltd, 2-3 Three Rivers Business Centre, Felixstowe Road, Ipswich, Suffolk IP10 0BF, United Kingdom

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Direct Ferries oferuje zawsze:

  • 184 armatorów oraz Eurotunel
  • 2911 tras europejskich oraz obejmujących Afrykę Północną
  • Ponad 616 portów do wyboru
  • Rejsy łączące 151 kraje oraz wyspy

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 62 dni

Po dokonaniu zakupu w Direct Ferries, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.