Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dla Brodacza

Uzyskaj 3% zwrotu za zakupy w Dla Brodacza

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Doświadczony barber potrafi doskonale zadbać o zarost. Jednak utrzymanie schludnego i atrakcyjnego efektu po wizycie u golibrody wymaga sporego zaangażowania. Jeśli chcesz samodzielnie pielęgnować swój zarost, to w produkty zaopatrzy Cię najlepszy sklep online dla Brodaczy!

Kompleksowa pielęgnacja brody w najlepszym stylu dzięki firmie dlaBrodacza.pl

Sklep dlaBrodacza.pl to laureat e-Gazel Biznesu za rok 2021. Nagroda ta świadczy o wysokiej jakości i etyce w prowadzeniu biznesu, a jak mówią sami właściciele marki: stworzyli sklep, w którym sami chcieliby robić zakupy. Uzbrojeni w wiedzę i doświadczenie zdobyte na rynku e-commerce wystartowali z przedsiębiorstwem dlaBrodacza.pl oferującym wszystko, czego do pielęgnacji brody potrzebują nie tylko początkujący, ale także bardziej zaawansowani brodacze.

Tajne składniki zestawu do pielęgnacji brody ze sklepu dlaBrodacza.pl

Zadbana, schludnie ułożona oraz miękka w dotyku broda to nieodparty atut wizerunkowy. W sklepie dlaBrodacza.pl można skompletować cały zestaw dla dbających o estetyczny zarost. Zacznij od podstawowych akcesoriów, czyli kartacza i grzebienia do brody, służących rozczesywaniu i masażu skóry twarzy. Niesforne włoski wytniesz dzięki nożyczkom do brody. Dobrze dobrana odżywka czy też pianka zapewni zarostowi odpowiednie nawilżenie. Absolutnymi bestsellerami są olejek do brody Rogue marki Cyrulicy oraz szczotka do brody z dzika tego samego producenta. W sklepie dlaBrodacza.pl znajdziesz też produkty topowych marek kosmetyków dla mężczyzn, takich jak: Angry Beards, Kanclerski czy Horde. Przekonaj się sam!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Dla Brodacza oferuje zawsze:

  • Sklep dla Brodaczy online z ekspresową wysyłką i darmową dostawą od 99 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100dni

Po dokonaniu zakupu w Dla Brodacza, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.