Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

DlaSpania

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w DlaSpania

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
DlaSpania jest częścią rodziny firm, które już od roku 1991 specjalizuje się w sprzedaży najlepszych materacy, łóżek i poduszek na obszarze czterech krajów. Na naszym e-shopie znajdziecie kompletny asortyment niezbędny do zdrowego snu: od materacy przez łóżka aż po zapachy do sypialni. Czym się wyróżniamy od innych firm na rynku? Oferujemy nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również profesjonalne a do tego bezpłatne poradnictwo w zakresie zdrowego snu. Poza mnóstwem artykułów, przewodników i porad, które znajdziecie na naszych stronach, jesteśmy także do dyspozycji dla naszych klientów pod telefonem, na e-mailu i chacie. I w każdym momencie jesteśmy gotowi im poradzić, jak wybrać ten najlepszy możliwy materac lub poduszkę, która będzie dla tego konkretnego klienta doskonale dopasowanym rozwiązaniem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 63 dni

Po dokonaniu zakupu w DlaSpania, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.