DPD Pickup

Uzyskaj 5 zł zwrotu za zakup w DPD Pickup

Przejdź do DPD Pickup

Przygotuj i opłać swoją paczkę on-line oraz przynieś ją do jednego z 1300 punktów DPD Pickup. DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Grupa kapitałowa DPD Polska obejmuje firmę kurierską DPD wraz z firmą DPD Strefa Paczki, której oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz agencję celną Air Cargo Poland. W 2014 r. DPD Polska zrealizowała transakcję zakupu firmy kurierskiej Siódemka S.A. Współpracuje z 6 tys. kurierów. Dzięki innowacyjnym technologiom, znajomości lokalnej specyfiki i partnerskiej relacji z naszymi Klientami, dostarczają usługi najwyższej jakości nadawcom i odbiorcom paczek.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5 zł zwrotu za zakup w DPD Pickup

Przejdź do DPD Pickup

DPD Pickup oferuje zawsze:

  • Przesyłki kurierskie DPD.
  • Atrakcyjne ceny przesyłek krajowych i międzynarodowych.
  • Ubezpieczenie przesyłki do 1000 zł w standardzie.
  • Ddoręczenie w sobotę w korzystnej cenie.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi z Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Cashback mogą otrzymać wyłącznie klienci, którzy nie mają zawartej stałej umowy o współpracy z DPD.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w DPD Pickup, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Usługi i Prenumeraty