Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

DR SMILE

Uzyskaj 344,50 zł zwrotu za zakupy w DR SMILE

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Zwrot przyznawany jest za zakup leczenia alignerem

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Firma technologii medycznej DR SMILE rozpoczyna modernizację stomatologii estetycznej w Polsce. Naszym celem jest, aby przepływ pracy w leczeniu stomatologicznym przyszłości był tak analogowy, jak jest to konieczne z medycznego punktu widzenia i jak najbardziej cyfrowy. Opieramy się na samodzielnie opracowanej i opatentowanej technologii, która przyspiesza procesy i może obniżyć koszty. Zaczyna się od rezerwacji wizyt online, co wcale nie jest standardem, rozciąga się na wizualizację 3D i aplikację do sterowania trwającą terapią. Lekarz pozostaje niezastąpiony. Pierwszym produktem, od którego zaczął DR SMILE jest Aligner Therapy. Terapia jest oferowana od 6.790 zł, w zależności od stopnia deformacji i indywidualnego czasu trwania leczenia, znacznie poniżej poprzedniej zwykłej ceny. Planowane są kolejne obszary biznesowe, np. wybielanie, licówki (licówki) oraz profesjonalne czyszczenie zębów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

DR SMILE oferuje zawsze:

  • Proste zęby z nakładkami DR SMILE od 153 zł miesięcznie

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni od zakupu leczenia alignerem

Po dokonaniu zakupu w DR SMILE, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.