Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Duka - Gift card

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Duka - Gift card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO DUKA I ZYSKAJ CASHBACK! Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
DUKA – sieć inspirujących sklepów z wyposażeniem kuchni i jadalni w szwedzkim stylu. DUKA posiada w swoim asortymencie wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Dostępne są również sezonowe kolekcje tekstyliów, dekoracji i akcesoriów kuchennych. Firma, specjalizując się w kulturze kuchni i jadalni, stała się liderem na polskim rynku w tym sektorze.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Duka - Gift card oferuje zawsze:

  • Duży wybór akcesoriów wyposażenia kuchni i jadalni w szwedzkim stylu.

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
- Można zakupić karty podarunkowe o wartości: 50 zł, 100 zł

PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 14 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w Duka - Gift card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.