Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dyktanda

Zyskaj 7,5% cashback za zakupy w Dyktanda

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Drogi Użytkowniku serwisu „dyktanda.pl”!

Serdecznie witamy w nowej odsłonie platformy edukacyjnej „dyktanda.pl"!

Uruchomiliśmy dla Ciebie zupełnie nową wersję największego w Polsce serwisu z dyktandami.

Nowa wersja platformy dyktanda.pl powstała w oparciu o najnowsze dostępne technologie. Wszystko po to, aby oddać w Twoje ręce szybki, wygodny w użytkowaniu, multiplatformowy serwis polonistyczny.

Mamy nadzieję, że nowa wersja platformy przypadnie Ci do gustu, a korzystanie z niej i rozwiązywanie dyktand online będzie prawdziwą przyjemnością.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Dyktanda oferuje zawsze:

  • Ogromna ilość dyktand
  • Dodaj własne dyktando
  • Zasady pisowni
  • Dyktanda dostosowane do wieku

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Dyktanda, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.