Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Perfumeria internetowa E-Glamour.pl zaprasza do skorzystania z bogatego asortymentu perfum i kosmetyków renomowanych światowych marek. W ofercie tanie perfumy damskie, męskie i uniwersalne, wody po goleniu, kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe oraz eleganckie zestawy, idealne na prezent na każdą okazję.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

E-glamour.pl

Uzyskaj aż do 2.8% zwrotu za zakup w E-glamour.pl

Poziomy zwrotu

Nowy Klient 2.8%
Powracający Klient 1.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

E-glamour.pl oferuje zawsze:

  • Bogaty asortyment perfum i kosmetyków renomowanych światowych marek.
  • Perfumy damskie, męskie i uniwersalne, wody po goleniu, kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe oraz eleganckie zestawy, idealne na prezent na każdą okazję.

Ważne informacje

<br></br> Wartość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia. <br></br> Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do sklepu online musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w E-glamour.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w E-glamour.pl

E-glamour.pl oferuje zwrot aż do 2.8%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy Klient 2.8%
Powracający Klient 1.5%

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie