Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ecco

Zyskaj 1% cashback za zakupy w Ecco

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Naszą wizją jest bycie wiodącą marką premium dla obuwia i galanterii skórzanej.

ECCO zostało założone w 1963 roku przez Birte i Karla Toosbuy. Z wykształcenia szewc, Karl Toosbuy miał marzenie o posiadaniu fabryki obuwia i prowadzeniu własnej firmy. Dlatego rodzina postanowiła zrezygnować z bezpieczeństwa pracy, sprzedać dom i przenieść się do Bredebro w południowo-zachodniej Danii – na północ od granicy niemieckiej.

Prawdziwa pasja jest niezbędna do tworzenia wspaniałych butów i galanterii skórzanej. Od rysowania pierwszych szkiców po prezentację gotowych butów w sklepach ECCO na całym świecie, przykładamy najwyższą wagę do detali, jakości i wygody.

Wyjątkowo w naszej branży produkujemy skóry we własnych garbarniach i obuwie we własnych fabrykach. Nasza globalna rodzina pracowników, reprezentująca 60 narodowości na całym świecie, jest siłą napędową naszych produktów. Projektowanie, rozwój, produkcja i sprzedaż detaliczna – przez cały czas bierzemy na siebie odpowiedzialność.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ecco oferuje zawsze:

  • Bezpłatna dostawa
  • Łatwe zwroty

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 74 dni

Po dokonaniu zakupu w Ecco, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.