Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

eKonto w promocji do 550 zł

Uzyskaj aż do 45 zł zwrotu za zakupy w eKonto w promocji do 550 zł

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Zwrot 24zostanie przyznany za rejestrację w promocji i złożenie poprawnego wniosku pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, nowy klient podpisze umowę o konto osobiste.

Nowy klient to taki, który począwszy od 01.01.2020 r. nie był lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:

1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub

2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Zwrot 45 zł przyznany będzie za aktywność na koncie osobistym w postaci spełnienie warunku 5 dowolnych transakcji w ciągu miesiąca złożenia wniosku lub do ostatniego dnia kolejnego m-ca po otwarciu rachunku. Np. jeżeli umowa o konto została podpisana 26 czerwca, to Użytkownik ma czas na wykonanie 5 aktywności do 31 lipca (ostatni dzień kolejnego m-ca).

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
do 550 zł i nawet 8% na oszczędnościach! 0 zł za otwarcie i prowadzenie Twojego konta. 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł oraz wypłaty z bankomatów za granicą. 0 zł za kartę przy łącznej kwocie transakcji nią na 350 zł w miesiącu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

eKonto w promocji do 550 zł oferuje zawsze:

  • 0 zł otwarcie i prowadzenie Twojego konta

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w eKonto w promocji do 550 zł, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.