Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Electro.pl

Uzyskaj 1% zwrotu za zakup w Electro.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Electro.pl oferuje ponad 30000 modeli produktów z kategorii RTV, AGD, Foto, komputery, notebooki, konsole perfumy i nie tylko. Znajdziesz tutaj produkty od najpopularniejszych producentów. W 2015 roku Electro.pl zostało uhonorowane przez konsumentów w VIII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi prestiżowym tytułem "Gwiazda Jakości Obsługi 2015".

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Electro.pl oferuje zawsze:

  • Szereg towarów z wielu kategorii
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Electro.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.