Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Electro.pl oferuje ponad 30000 modeli produktów z kategorii RTV, AGD, Foto, komputery, notebooki, konsole perfumy i nie tylko. Znajdziesz tutaj produkty od najpopularniejszych producentów. W 2015 roku Electro.pl zostało uhonorowane przez konsumentów w VIII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi prestiżowym tytułem "Gwiazda Jakości Obsługi 2015".

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1% zwrotu za zakup w Electro.pl

Electro.pl oferuje zawsze:

  • Szereg towarów z wielu kategorii
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Electro.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.