Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W ofercie sklepu znajdziesz produkty wiele znanych marek m.in. Armani, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Gucci, Hugo Boss, zawsze po atrakcyjnych cenach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Elnino-Parfum

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w Elnino-Parfum

Poziomy zwrotu

Nowy Klient 3.5%
Powracający Klient 2.75%

Wszystkie poziomy zwrotów

Elnino-Parfum oferuje zawsze:

  • Perfumy damskie, męskie.
  • Zestawy kosmetyków.
  • Niski koszt dostawy.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Elnino-Parfum, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Elnino-Parfum

Elnino-Parfum oferuje zwrot aż do 3.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy Klient 3.5%
Powracający Klient 2.75%

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie