Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Emwomeble

Zyskaj 2,4% cashback za zakupy w Emwomeble

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Sklep z meblami

Możemy poszczycić się ponad 25-letnim doświadczeniem w tworzeniu mebli, które sprostają oczekiwaniom naszym klientom.

Zawsze służymy poradą dlatego nie wahaj się do nas napisać.

Nasze meble są dostosowane do wymogów i standardów Europejskich, dzięki czemu masz pewność, że każdy z naszych mebli jest bezpieczny, solidnie wykonany, a materiały użyte są trwałe i wygodne w użytkowaniu.

Szeroki asortyment

W naszym sklepie możesz dokupić materac dopasowany do Twoich potrzeb, a także toaletkę, która ozdobi Twoją sypialnię.

Z nami urządzisz swój salon kupując krzesła, fotele, stoły i stoliki, a także sofy i narożniki z funkcją spania i bez - co tylko potrzebujesz!

Znajdziesz tu również szeroki wybór mebli do jadalni jak i ogrodu.

Możemy poszczycić się bardzo dużym wyborem mebli ogrodowych. Posiadamy zarówno duże zestawy mebli do ogrodu jak i mniejsze.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Emwomeble oferuje zawsze:

  • Zamówienia wysyłamy zazwyczaj w 48 godz.
  • Zawsze najtaniej w internecie
  • Tu całe zakupy rozłożysz na raty

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 47 dni

Po dokonaniu zakupu w Emwomeble, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.