Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Erborian

Zyskaj aż do 4% cashback za zakupy w Erborian

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Odkryj idealną skórę dzięki prostym i unikalnym produktom - to misja Erborian. Oferujemy najbardziej wyrafinowane koreańskie kosmetyki, które łączą w sobie skuteczność tradycyjnych ziół farmakopealnych z koreańskimi technologiami opracowywania formuł Tworzymy produkty hybrydowe, takie jak nasze kultowe kremy BB Cream i CC Cream, będące pośrodku pielęgnacji skóry i makijażu. Odpowiadają one na precyzyjne pragnienie marki: Sprawić, by wszystkie kobiety mogły się cieszyć idealną skórą, w łatwy i indywidualny sposób.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Erborian oferuje zawsze:

  • STRUKTURA: skóra musi być miękka, jędrna i elastyczna.
  • KOLOR : cera musi być jednolita i nieskazitelna.
  • PROMIENNOŚĆ: skóra musi mieć zdrowy blask i dostosowywać się do światła, aby uzyskać matowe lub świetliste wykończenie - to zależy od Ciebie.
  • Błyskawiczne rezultaty i składniki aktywne zawarte w każdym naszym produkcie.
  • Bezwzględne bezpieczeństwo wszystkich naszych formuł.
  • Łatwość i przyjemność wykonywania każdego etapu pielęgnacji.
  • Nasze produkty NIE SĄ testowane na zwierzętach!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Po dokonaniu zakupu w Erborian, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.