Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

ESKK

Zyskaj 20 zł cashback za zakupy w ESKK

Zwrot jest przyznany za zakup kursu.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Od ponad 25 lat kursy ESKK do samodzielnej nauki języka pokonują ograniczenia wynikające z braku czasu, dostępu do odpowiednich szkół i atrakcyjnych pomocy naukowych. ESKK oferuje metody kształcenia na odległość wszystkim zainteresowanym podniesieniem kwalifikacji zawodowych bądź rozwojem własnych zainteresowań. ESKK gwarantuje wysoki poziom merytoryczny kursów: materiały opracowywane przez kadrę fachowców w danych dziedzinach, nowatorskie programy nauczania dostosowane do potrzeb rynku, każdy student jest „jedyny w klasie” – sam wybiera tempo, w jakim będzie się uczył, zapewniona opieka osobistego nauczyciela

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

ESKK oferuje zawsze:

  • nowatorskie programy nauczania
  • zapewniona opieka osobistego nauczyciela

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot jest przyznany za zakup kursu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 39 dni

Po dokonaniu zakupu w ESKK, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.