Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Eximtours

Zyskaj 1,75% cashback za zakupy w Eximtours

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Exim Tours jest jednym z najbardziej popularnych biur podróży w Polsce. Od kilkunastu lat organizuje wakacje w Polsce i za granicą. Skupia się przede wszystkim na najbardziej popularnych kierunkach wakacyjnych takich jak Turcja, Egipt, Bułgaria, Majorka, Malta ale w ofercie znajdziemy także wycieczki do egzotycznych krajów np. na Dominikanę, Malediwy czy do Meksyku. W ofercie znajdują się także wyjazdy zimowe w góry np. do Francji, Włoch, Szwajcarii. Oferty są bardzo różnorodne bo jako jedno z nielicznych biur podróży posiada tzw. ofertę szytą na miarę – klient sam może zdecydować jakie wakacje mu najbardziej odpowiadają – np. wybiera liczbę dni, opcję wyżywienia a także rodzaj dojazdu – własny lub samolotem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Eximtours oferuje zawsze:

  • Katalogi i oferty specjalne

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni od opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 23 dni

Po dokonaniu zakupu w Eximtours, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.