Ezebra.pl

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Ezebra.pl

Przejdź do Ezebra.pl

Ponad 15 000 produktów kosmetycznych w tym do makijażu i pielęgnacji, takich marek jak: Loreal, Clinique, Maybelline, Sally Hansen, Astor, Nailtek, Max Factor Bourjois, Tangle Teezer, Make up Revolution, Batiste, Rimmel.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Ezebra.pl

Przejdź do Ezebra.pl

Ezebra.pl oferuje zawsze:

  • Profesjonalne kosmetyki w atrakcyjnych cenach.
  • Znane marki jak Loreal, Clinique, Maybelline, Sally Hansen, Astor, Nailtek, Max Factor Bourjois, Tangle Teezer, Make up Revolution, Batiste, Rimmel i wiele innych.

Ważne informacje

Cashback przyznawany jest wyłącznie dla nowych klientów którzy wcześniej nie dokonywali zakupu w sklepie Ezebra. Powracający klienci, którzy dokonali więcej niż 3 zakupy w ciągu ostatnich 2 miesięcy nie kwalifikują się do otrzymana zwrotu (zwroty za zakupy będą w tych przypadkach odrzucane).

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Ezebra.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie