Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Fajna-biżuteria

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Fajna-biżuteria

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Nasza Historia Nasza firma wywodzi się ze sprzedaży produktów branży modowej. Przez ostatnie lata wyspecjalizowaliśmy się w oferowaniu biżuterii, która zdobyła uznanie naszych klientów. Zainspirowani zadowoleniem naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć bardziej spersonalizowany sklep internetowy, aby biżuteria o unikalnym charakterze mogła dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Nasza Pasja i Ambicje Kochamy to, co robimy, dlatego nasza biżuteria jest oryginalna i niepowtarzalna. Dbamy o różnorodność i styl naszych wyrobów, by każda Kobieta mogła poczuć się wyjątkowo nosząc nasze wyjątkowe projekty. Nasza pasja do mody skłania nas do śledzenia światowych trendów, jednocześnie wsłuchując się w potrzeby naszych klientów. Bogata Kolekcja Sklep internetowy Victoria'S poleca bogatą kolekcję kilku tysięcy różnorodnych modeli biżuterii. W naszym asortymencie znajdziesz modne, nowoczesne wzory przeplatane z ponadczasową klasyką. Niezależnie od preferencji, oferujemy wyroby z biżuterii srebrnej, złotej oraz magnetycznej (prozdrowotnej, aby pomóc w trudach codzienności), które charakteryzują się bogatymi i różnorodnymi kolekcjami. Dzięki sprzedaży internetowej, nasza biżuteria jest teraz dostępna praktycznie dla każdego, co pozwala dołączyć do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Fajna-biżuteria oferuje zawsze:

  • 100% oryginalną biżuterię

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Fajna-biżuteria, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.