Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Finansowo

Zyskaj aż do 1,05% cashback za zakupy w Finansowo

UWAGA

W kampanii obowiązuje zasada „ostatniego kliknięcia”. Wynagrodzenie przyznane będzie za poprawny wniosek, rejestrację i pozytywną weryfikację użytkownika, który dokona rejestracji, oraz dokona pozytywnej weryfikacji dokumentu tożsamości, adresu email, numeru telefonu i rachunku bankowego.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Finansowo.pl to serwis pożyczek społecznościowych, który oferuje możliwość wzięcia pożyczki na dowolny cel od 50zł do nawet 30 tys. złotych.

Zaletami pożyczki jest szybki proces wypłaty i minimum formalności oraz pełna kontrola nad kosztami.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Finansowo oferuje zawsze:

  • Pożyczaj bezpośrednio od ludzi.
  • Sam decyduj o warunkach pożyczki.
  • Miej pełną kontrolę nad kosztami.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni od podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 46 dni

Po dokonaniu zakupu w Finansowo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.