Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Finea

Zyskaj 400 zł cashback za zakupy w Finea

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Finea to firma, która powstała w 2018 roku, by wspierać mikroprzedsiębiorców w zakresie faktoringu.

Od początku swojego istnienia swój rozwój opiera na współpracy człowieka z technologią. To co wyróżnia firmę na tle rynku to niestandardowe fintechowe rozwiązania, które przyspieszają proces otrzymania przez przedsiębiorcę finansowania.

Zarówno proces, jak i system scoringowy jest przyjazny dla użytkownika i odbywa się w 100% drogą online – innowacyjne rozwiązania badające zdolność kredytową klienta na podstawie wyciągu umożliwiają szybszy proces decyzyjny, a to powoduje, że pieniądze realnie, mogą pojawić się na koncie klienta w ciągu godziny od zgłoszenia do Finea! Samą zaś decyzję o finansowaniu Klient otrzymuje w ciągu kilku minut.

Istotnym atutem Finea jest brak stałych opłat i możliwość wyboru pomiędzy faktoringiem z limitem lub na żądanie, gdzie jedynym kosztem uzyskania finansowania jest prowizja pobierana w momencie sfinansowania faktury. W przeciwieństwie do innych firm faktoringowych, Finea nie wymaga podawania wrażliwych danych do logowania na konto bankowe. Markę wyróżnia możliwość finansowania firm nawet z trzymiesięcznym stażem oraz kontrahentów zagranicznych.

Finea jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się fintechów w Polsce. Marka wspiera mikroprzedsiębiorców w zakresie faktoringu. Firma zapewnia maksymalną elastyczność względem klienta oraz bezpieczeństwo każdej transakcji. Dodatkowo na tle rynku wyróżnia się najszerszą ofertą produktową.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Finea oferuje zawsze:

  • Finansowanie faktur do 200 000 zł!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Finea, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.