Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

FlixBus

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w FlixBus

FlixBus oferuje zawsze:

  • Międzynarodowe i krajowe przewozy autokarowe.
  • Największa sieć komunikacyjna w Europie.
  • Najtańsze podróże już od 19 złotych.
  • Na pokładzie: darmowe Wi-Fi, gniazdka, bagaż w cenie.
  • Możliwość modyfikowania rezerwacji do 15 minut przed odjazdem.

Ważne informacje

<b>Uwaga: Transakcja zostanie poprawnie zarejestrowana, jeżeli bilet zostanie zakupiony maksymalnie do 30 minut od kliknięcia!</b> Wypłata zwrotu ma miejsce po opłaceniu i wykorzystaniu biletu. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym bilet został opłacony i wykorzystany. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do sklepu online musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni od opłacenia i wykorzystania biletu

Po dokonaniu zakupu w FlixBus, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.