Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

FlixBus

Zyskaj 3,6% cashback za zakupy w FlixBus

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

FlixBus

FlixBus i PolskiBus złączyły siły. Od 27 lutego 2018r PolskiBus jest jednym z podwykonawców niemieckiej firmy FlixBus. FlixBus jest młodą firmą oferującą przewozy autokarowe. Firma w bardzo krótkim czasie stworzyła największą sieć przewozów międzymiastowych na rynku europejskim. Dzięki prostej metodzie składania rezerwacji i rosnącej każdego dnia ofercie, umożliwiamy milionom podróżnych odkrywanie świata za małe pieniądze. Jednocześnie zielone autobusy firmy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu oraz ochrony środowiska, stanowiąc wygodną i ekologiczną alternatywę dla podróży indywidualnych. Oferta FlixBus:

- Bilety już od 19 złotych

- Największa sieć komunikacyjna w Europie

- Darmowe Wi-Fi na pokładzie

- Dodatkowe miejsce na nogi

- Gniazdka na pokładzie

- E-bilety

- Możliwość modyfikowania rezerwacji do 15 min przed odjazdem

- Bagaż w cenie

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

FlixBus oferuje zawsze:

  • Międzynarodowe i krajowe przewozy autokarowe.
  • Największa sieć komunikacyjna w Europie.
  • Najtańsze podróże już od 19 złotych.
  • Na pokładzie: darmowe Wi-Fi, gniazdka, bagaż w cenie.
  • Możliwość modyfikowania rezerwacji do 15 minut przed odjazdem.

Ważne informacje

Uwaga: Transakcja zostanie poprawnie zarejestrowana, jeżeli bilet zostanie zakupiony maksymalnie do 30 minut od kliknięcia! Wypłata zwrotu ma miejsce po opłaceniu i wykorzystaniu biletu. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym bilet został opłacony i wykorzystany. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do sklepu online musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni od opłacenia i wykorzystania biletu

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 21 dni

Po dokonaniu zakupu w FlixBus, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.