Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Flotis

Zyskaj 2,25% cashback za zakupy w Flotis

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Producentem usługi Flotis jest firma Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu – dostawca i operator rozwiązań z obszaru monitoringu pojazdów, nawigacji samochodowej, systemów raportowania pracowników mobilnych oraz twórca najpopularniejszego komunikatora dla kierowców Yanosik, skupiającego unikalną społeczność 1,5 mln użytkowników w skali miesiąca.

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów opartych o technologie GPS i GPRS, a także dedykowanych aplikacji dostępnych na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Dzięki bardzo dynamicznemu rozwojowi oraz innowacyjności firma działając od 2008 roku stała się liderem w zakresie świadczenia usługi monitoringu pojazdów, a także umożliwiła zdobycie nowych obszarów rynku w dziedzinie usług związanych z telemetrią.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasz monitoring floty obejmuje swoim zasięgiem nie tylko Europę, ale i cały świat! Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy zaoferować innowacyjną na polskim rynku ofertę monitoringu pojazdów GPS. Nie spoczywamy na laurach i cały czas trzymamy rękę na „technologicznym pulsie”, by nasza oferta odpowiadała oczekiwaniom nowoczesnych przedsiębiorców. Na przestrzeni lat zaufało nam już tysiące firm z różnych branż powierzając naszym rozwiązaniom zarządzanie flotą oraz monitoring GPS. W ostatnim czasie postanowiliśmy odświeżyć ofertę i stworzyć unikalny w skali Polski produkt Flotis, który oddajemy w Wasze ręce.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Flotis oferuje zawsze:

  • Łatwy montaż
  • Lokalizacja i trasa
  • Prędkość i czas postoju
  • Alerty i powiadomienia

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Flotis, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.