Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Flying Tiger Copenhagen

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Flying Tiger Copenhagen

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Poznaj internetowy świat Flying Tiger! Jest on wypełniony tysiącami produktów, a co tydzień pojawiają się nowe kolekcje limitowane. Rzeczy, których potrzebujesz, rzeczy, o których marzysz, rzeczy, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Życie jest świętem, a my zapraszamy Cię do przyłączenia się do zabawy. Bogatsze życie nie kosztuje fortuny. Niezależnie od tego, czy projektowane są niezwykłe produkty codziennego użytku, czy też sprawiają, że przedmioty codziennego użytku wyglądają nadzwyczajnie, chcą zaoferować Ci coś, co może zbliżyć Cię do drugiego człowieka. Rzeczy, które wywołują uśmiech. Prezenty, które musisz podarować. Rzeczy, które chętnie wypróbujesz i którymi desperacko chcesz podzielić się z innymi.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Flying Tiger Copenhagen oferuje zawsze:

  • Rzeczy, które wywołują uśmiech
  • Prezenty, które musisz podarować
  • Rzeczy, które chętnie wypróbujesz i którymi desperacko chcesz podzielić się z innymi

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 22 dni

Po dokonaniu zakupu w Flying Tiger Copenhagen, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.