Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Fly.pl to internetowe biuro podróży, które od 2007 roku dzieli się z użytkownikami swoim doświadczeniem w obszarze produktów turystycznych oraz pasją do odkrywania świata. Zespół naszych ekspertów odwiedził tysiące hoteli, dotarł do najdalszych zakątków ziemi i obsłużył dziesiątki tysięcy klientów, aby precyzyjnie dobrać ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Fly.pl

Uzyskaj aż do 1.75% zwrotu za zakup w Fly.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Zakup bonów 1.75%
Zakup wycieczki lotniczej 0.7%

Wszystkie poziomy zwrotów

Fly.pl oferuje zawsze:

  • Internetowe biuro podróży
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Gwarancja bezpieczeństwa zakupu

Ważne informacje

Nie wypłaca się zwrotu za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, czy też inne bonusowe rezerwacje. Cashback naliczany jest od ceny bazowej biletu - bez podatków czy opłat lotniskowych. Wypłata zwrotu ma miejsce po opłaconym i wykorzystanym przelocie. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym bilet został opłacony i wykorzystany. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni od dnia, w którym bilet został opłacony i wykorzystany.

Po dokonaniu zakupu w Fly.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Fly.pl

Fly.pl oferuje zwrot aż do 1.75%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Zakup bonów 1.75%
Zakup wycieczki lotniczej 0.7%

Więcej sklepów z kategorii Podróże