Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Furgonetka.pl Platforma Usług Kurierskich W jednym miejscu możesz porównać wiele ofert i nadać paczkę: szybko, tanio i wygodnie. Rejestrując się bezpłatnie w naszym serwisie, zyskujesz konkurencyjną ofertę cenową 10 najpopularniejszych firm kurierskich. Do wyboru masz: DHL, DPD, Fedex i UPS, Inpost, Paczkomaty, Pocztex, Paczkę w RUCHu, GLS i Meest. Udostępniamy wiele różnych usług kurierskich, krajowych, jak i międzynarodowych. Bez problemu możesz nadać dokumenty, paczki, czy palety. Znajdziesz usługę dopasowaną do Twoich aktualnych potrzeb.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Furgonetka

Uzyskaj aż do 3.3% zwrotu za zakup w Furgonetka

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Nowy Klient - Paczka Krajowa 3.3%
Nowy Klient - Paczka Międzynarodowa 2.4%
Powracający Klient - Paczka Krajowa 0.9%

Wszystkie poziomy zwrotów

Furgonetka oferuje zawsze:

  • 10 firm kurierskich do wyboru
  • 8 lat doświadczenia

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Furgonetka, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Furgonetka

Furgonetka oferuje zwrot aż do 3.3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy Klient - Paczka Krajowa 3.3%
Nowy Klient - Paczka Międzynarodowa 2.4%
Powracający Klient - Paczka Krajowa 0.9%
Powracający Klient - Paczka Międzynarodowa 0.6%

Więcej sklepów z kategorii Usługi i Prenumeraty