Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Geers

Zyskaj 1,12 zł cashback za zakupy w Geers

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Firma Geers od ponad 25 lat oferuje swoim Klientom – ludziom cierpiącym na niedosłuch – nowoczesne rozwiązania tego coraz częściej występującego problemu.

GEERS zawsze stawia swoich Klientów w centrum zainteresowania, wiedząc, że lepsze słuchanie zaczyna się od zrozumienia ich indywidualnych potrzeb. Skutecznie pomagamy we właściwym wyborze i dopasowaniu aparatów słuchowych tak, aby Nasi Klienci ponownie mogli dobrze słyszeć i cieszyć się pełnią życia.

25 lat na rynku Polskim

194 oddziały w pełnym wymiarze godzinowym

80 punktów badań słuchu na terenie całego kraju

430 dyplomowanych protetyków słuchu

Co roku, ponad 100 tysięcy wykonywanych bezpłatnych badań słuchu oraz ponad 20 tysięcy klientów korzystających z naszych rozwiązań

GEERS od 2016 roku jest częścią Grupy Sonova.

Sonova, z siedzibą w Stäfie w Szwajcarii, jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony słuchu. Główne marki biznesowe grupy to: Phonak, Unitron, Hansaton, Advanced Bionics i AudioNova. Sonova zapewnia swoim klientom jedną z najbardziej wszechstronnych ofert produktów w branży protetyki i profilaktyki słuchu - od aparatów słuchowych po implanty ślimakowe do rozwiązań komunikacji bezprzewodowej. Założona w 1947 roku grupa jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 14 000 oddanych pracowników.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Geers oferuje zawsze:

  • Profilaktyka słuchu
  • Wszystko o aparatach słuchowych
  • Baterie i Akcesoria do Aparatów Słuchowych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Geers, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.