Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Glob Kurier_closed

Uzyskaj 2,3% zwrotu za zakupy w Glob Kurier_closed

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Już od ponad dekady jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym. Każdego dnia tysiące ładunków są odbierane i dostarczane przy naszym udziale. Nie tylko na terenie Polski, ale i w ponad 190 krajach.

Automatyzujemy procesy w sektorze TSL oraz branży KEP. Skupiamy w 1 miejscu ponad 50 firm transportowych takich jak: DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman, Geo Post i wielu innych. Posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi.

Zależy nam, aby być blisko klientów, dlatego w Polsce dysponujemy własną kilkutysięczną siecią punktów paczkowych Click&Collect pod marką GlobBox.net, która rozwiązuje wyzwania pierwszej i ostatniej mili.

GlobKurier.pl - usługi dopasowane do Twojego biznesu

Logistyka to nasza pasja, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wiele narzędzi, które pozwolą usprawnić transport i procesy logistyczne w Twojej firmie.

Udostępnimy Ci funkcjonalności, aby Twoje paczki, palety i dłużyce w hurtowej ilości dowieźć w wyznaczone miejsce w Polsce, w Europie i na całym świecie.

Zyskasz dostęp do masowego nadawania przesyłek, zbiorczego generowania listów przewozowych oraz śledzenia kliku przesyłek na raz.

To dopiero początek naszego wsparcia. Odkryj jeszcze więcej zakładając darmowe konto.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Glob Kurier_closed oferuje zawsze:

  • 50 firm kurierskich w jednym miejscu
  • Wynegocjowane stawki.
  • Zbiorcze generowanie listów przewozowych.
  • Masowe nadawanie przesyłek.
  • Książka adresowa oraz szablony przesyłek.
  • Stawki niższe nawet o 70%.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Glob Kurier_closed, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.