Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Goldenmark

Zyskaj 0,25% cashback za zakupy w Goldenmark

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Goldenmark już od dekady dostarcza swoim klientom wyjątkowe produkty takie jak złoto, srebro, kamienie szlachetne czy sztuka. To nie tylko dobra trwałe, czy wyjątkowe piękno - to inwestycja, sposób na przenoszenie wartości w czasie i co za tym idzie, zapewnienie sobie i swoim bliskim spokojnej i bezpiecznej przyszłości. goldenmark.com/pl przykłada najwyższa staranność, aby oferta sklepu składała się wyłącznie z najwyższej jakości, ponadczasowych rozwiązań. Najszersza na rynku oferta złota, kamieni szlachetnych i sztuki na goldenmark.com/pl W sklepie internetowym goldenmark.com/pl znajdziesz metale szlachetne, takie jak złoto i srebro lokacyjne, platyna, czy monety kolekcjonerskie. Kamienie szlachetne - diamenty, szafiry, rubiny, szmaragdy nie tylko zachwycają swoim wyglądem, mogą być również przyszłościową inwestycją. Galeria sztuki Goldenmark zawiera obrazy giclee na płótnie, inkografie, fotografie i wydawnictwa artystyczne. Wszystkie dzieła, poza niezwykłymi artystami, łączą limitowane nakłady, w krótkich seriach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Goldenmark oferuje zawsze:

  • Fizyczne złoto lokacyjne, certyfikowane diamenty i biżuteria premium oraz sztuka i kolekcje

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 53 dni

Po dokonaniu zakupu w Goldenmark, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.