Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Grizly

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Grizly

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W Grizly sami pozyskujemy składniki - nie tylko orzechy z całego świata, ale także bezpośrednio od lokalnych rolników. Przetwarzamy i pakujemy je we własnym zakresie w Ołomuńcu. Dzięki temu mamy kontrolę nad całym procesem i jakością naszych produktów. A ponieważ zależy nam na jakości i zadowoleniu klienta, staramy się pakować nasze surowce w duże i przeważnie zamykane opakowania ekonomiczne. Staramy się zapewnić naszym klientom szeroką gamę produktów do wyboru - mamy ponad 900 produktów w różnych kategoriach, od mąki orkiszowej po migdały karmelowe. Bardzo doceniamy wszystkich dostawców, którzy z nami współpracują i dostarczają nam asortyment produktów cieszących się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Grizly oferuje zawsze:

  • Ponad 10 000 produktów w ofercie
  • Darmowa wysyłka ponad 300 zł
  • Możliwość EKO opakowania bez plastiku

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 45 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 35 dni

Po dokonaniu zakupu w Grizly, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.