Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Halopożyczka to szybkie i wygodne pożyczki od 500 zł do 5000 zł, z pierwszą pożyczką za darmo - do 2 000 zł na okres 30 dni! Proces przyznawania pożyczki odbywa się w 100% online, a decyzję o przyznaniu pożyczki, Klient może otrzymać w kilka minut.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 52 zł zwrotu za zakup w Halopożyczka

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Halopożyczka oferuje zawsze:

  • Szybkie i wygodne pożyczki od 500 zł do 5000 zł.

Ważne informacje

Cashback przyznany będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie udzielona i zaakceptowana pierwsza pożyczka. W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz bezpośrednio z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie Halopożyczka nie będzie kwalifikowany do uzyskania zwrotu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Halopożyczka, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.