Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Hapi Pożyczki

Uzyskaj 1,3% zwrotu za zakupy w Hapi Pożyczki

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie udzielona pożyczka.

Zwrot nie zostanie przyznany w przypadku wniosków ze zdublowanym numerem PESEL wysłanych w ciągu tego samego miesiąca oraz w przypadku odstąpienia od umowy lub spłaty pożyczki do 14 dni od momentu podpisania umowy.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Hapi Pożyczki to wygodna pożyczka od 2000 do 15000 złotych. Okres spłaty do 24 miesięcy, początek spłaty odroczony nawet na 2 miesiące. Minimalna ilość formalności, szybka decyzja online i błyskawiczny przelew na konto.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hapi Pożyczki oferuje zawsze:

  • Zaplanuj wakacje razem z hapipożyczką!

Ważne informacje

Cashback przyznany będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa, a następnie pożyczka zostanie udzielona. Cashback od Refunder będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie Hapi Pożyczki nie będzie kwalifikowany do uzyskania cashbacku. Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie udzielona pożyczka.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Hapi Pożyczki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.