Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Hectolove

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Hectolove

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Każdy pies potrzebuje wygodnego i miękkiego legowiska, na którym będzie mógł odpocząć od zabaw i spacerów, a wieczorami wygodnie się ułożyć. Spraw, by Twojemu zwierzakowi było wygodnie i odwiedź sklep Hectolove.com.

Hectolove - rodzinna marka

Firma Hectolove została stworzona przez rodziców czekoladowego labradora - Hectora. Założyciele chcieli stworzyć idealne posłanie dla swojego czworonoga. Sklep internetowy Hectolove.com to manufaktura wygodnych i trwałych legowisk dla psów. Każdy produkt jest tworzony ręcznie z najlepszej jakości materiałów. Tkaniny obiciowe zatrzymują wodę, są odporne na brud, a przede wszystkim wyjątkowo przyjemne w dotyku.

Legowiska ortopedyczne i akcesoria dla psów Hectolove.

Posłania wypełnione są pianką memoryczną, która dopasowuje się kształtem do ciężaru i ulubionej pozycji Twojego pupila. Poza wygodą dla zwierzaka, na stronie Hectolove.com znajdziesz również zabawki, miski, obroże i inne akcesoria. Jako bestsellery najlepiej sprawdzają się legowiska ortopedyczne Cuddle Ross, Smart Ross oraz Duo Tierra.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hectolove oferuje zawsze:

  • DARMOWA DOSTAWA ZA ZAKUPY W SKLEPIE POWYŻEJ 300 ZŁ!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Hectolove, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.