Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

HempKing

Uzyskaj 2,5% zwrotu za zakupy w HempKing

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Historia firmy HempKing jest ciekawa ze względu na to, że o jej założeniu zadecydował wyjątkowo piękny i masywny pitbull. Przez wiele lat dawał wiele radości swoim właścicielowi, aż do momentu zdiagnozowania u niego epilepsji. Szukając wsparcia w leczeniu, właściciele psa poznali olej CBD, który stał się remedium, poprawiającym zdrowie i samopoczucie czworonożnego przyjaciela. Tak narodziła się firma HempKing, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów CBD, by czynić życie innych ludzi zdrowszym i szczęśliwym.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

HempKing oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 150 złotych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.