Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Hotels.com to największy na świecie serwis internetowy, na którym możesz rezerwować hotele niezależne, jak i znaleźć największe sieci hoteli oraz pensjonaty. Hotels.com oferuje zakwaterowanie w ponad 200 krajach. Wygodny system wyszukiwania pozwoli Ci wybrać hotele z wybranymi udogodnieniami wtym np. bezpłatne śniadanie, siłownia w hotelu, spa, czy nawet pole golfowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 3.2% zwrotu za zakup w Hotels.com

Poziomy zwrotu

Rezerwacje wykorzystane bez Hotel Rewards 3.2%
Rezerwacje wykorzystane z Hotel Rewards 2.1%

Wszystkie poziomy zwrotów

Hotels.com oferuje zawsze:

  • Hotele w ponad 200 krajach świata.
  • Gromadzenie noclegów w programie Hotel Rewards - Zgromadź 10 noclegów i zdobądź jeden bezpłatny.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc z programu Hotels.com Rewards czy też inne bonusowe rezerwacje. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została opłacona i wykorzystana. Rezerwacja dokonana bez Hotel Rewards upoważnia do 4% cashbacku. Rezerwacja dokonana z Hotel Rewards upoważnia do 4% cashbacku.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Hotels.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Hotels.com

Hotels.com oferuje zwrot aż do 3.2%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Rezerwacje wykorzystane bez Hotel Rewards 3.2%
Rezerwacje wykorzystane z Hotel Rewards 2.1%