Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

i-apteka.pl

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w i-apteka.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Ból głowy, kaszel, gorączka i… wycieczka do apteki, aby postać w kolejce po leki? To zapewne ostatnia rzecz, o której marzycie, gdy dopadnie was choroba.

Rozwiązaniem tego problemu zajął się nasz reklamodawca, i-Apteka. To jedna z pierwszych i największych aptek internetowych w Polsce.

Od czasu swojego powstania w grudniu 2005 roku, i-Apteka zapewnia klientom dostawę do domu kompletnej gamy leków, suplementów diety; posiada w swojej ofercie również kosmetyki oraz sprzęt medyczny i specjalistyczny.

Realizacją zamówień zajmuje się stacjonarna apteka, ciesząca się zaufaniem klientów już od 1942 roku!

i-Apteka stale się rozwija, zdobywając prestiżowe wyróżnienia. Nasz reklamodawca może poszczycić się 2. miejscem w rankingu aptek internetowych w teście Magazynu Komputer Świat; apteka zajęła także pierwsze miejsce pośród aptek internetowych w rankingu Wprost oraz Money.pl.

Produkty, które znajdziecie na stronie i-Apteka.pl świetnie sprawdzą się do promowania we wpisach blogowych takich jak:

Najlepsze suplementy na zwiększenie odporności

Witaminy dla dzieci

Kosmetyki, które możesz znaleźć w swojej aptece

Jak pokonać przeziębienie?

Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez was treści. Biorąc pod uwagę różnorodność dostępnych w i-Aptece produktów, możliwości może być o wiele więcej!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

i-apteka.pl oferuje zawsze:

  • 14 dniowy zwrot towaru
  • Apteka internetowa

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 31 dni

Po dokonaniu zakupu w i-apteka.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.