Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

ING - Otwarte Konto Oszczędnościowe

Zyskaj aż do 25% cashback za zakupy w ING - Otwarte Konto Oszczędnościowe

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Zwrot 50 złotych przyznany będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że w ciągu miesiąca od wysłania formularza zostanie podpisana umowa. Dotyczy to wyłącznie nowych Klientów Banku (czyli takich, którzy nie posiadali wcześniej żadnego produktu Banku, wliczając w to pełnomocnictwa).i tylko online

Zwrot 25 złotych zostanie przyznany pod warunkiem, że w ciągu dwóch miesięcy od momentu wysłania wniosku suma płatności bezgotówkowych na koncie osiągnie kwotę minimum 200 zł.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Konto oszczędnościowe w ofercie „Bonus na start online” dla nowych klientów. 5.5% na koncie oszczędnościowym. Oprocentowanie zmienne, obliczane w skali roku dla kwot poniżej 200 tys. zł przez 3 m-ce od założenia konta. Dodatkowo nawet 250 zł w promocji z kontem osobistym.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

ING - Otwarte Konto Oszczędnościowe oferuje zawsze:

  • Zyskujesz podwójnie, gdy zgarniasz 250 zł i oszczędzasz na 5.5%

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w ING - Otwarte Konto Oszczędnościowe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.