Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W tym sklepie internetowym znajdziesz najwyższej jakości technorattanowe meble we włoskiej stylistyce, które cieszą się popularnością w przydomowych ogrodach, hotelach a nawet restauracjach. Meble rattanowe są nie tylko niezwykle wytrzymałe na warunki atmosferyczne, ale także eleganckie, wygodne i stylowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 7.3% zwrotu za zakup w IRM

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

IRM oferuje zawsze:

  • Bogata oferta mebli z technorattanu o nowoczesnym designie i wysokiej wytrzymałości

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w IRM, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.