Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Jack Wolfskin

Zyskaj aż do 4% cashback za zakupy w Jack Wolfskin

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Firma Jack Wolfskin jest jednym z wiodących producentów funkcjonalnej odzieży, obuwia i sprzętu outdoorowego w Europie, a także największym w Niemczech franczyzodawcą w branży odzieży sportowej i outdoorowej. Produkty Jack Wolfskin charakteryzują się przede wszystkim wysokim stopniem funkcjonalności, wygody i innowacyjności. Jack Wolfskin oferuje konsumentom szeroką gamę nowych materiałów i produktów. Celem naszych produktów jest to, aby ludzie czuli się komfortowo „na świeżym powietrzu, w domu” – przy każdej pogodzie. Dzięki naszym wysokim standardom jakości i innowacyjnym produktom zawsze na nowo inspirujemy ludzi do naszego funkcjonalnego asortymentu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Jack Wolfskin oferuje zawsze:

  • Od plecaków, przez namioty po akcesoria – mamy wszystko, czego potrzebuje miłośnik outdooru.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 48 dni

Po dokonaniu zakupu w Jack Wolfskin, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.