Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Joyor

Zyskaj 3,75% cashback za zakupy w Joyor

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Joyor oferuje wyjątkowo trwałe skutery elektryczne o konstrukcji zorientowanej na bezpieczeństwo i dużym zasięgu do 100 km na jednym pełnym ładowaniu dla firm dostawczych, turystycznych i wypożyczalni.

Marka Joyor łączy globalne zasoby, bazuje na globalnym rynku i jest zaangażowana w promowanie modnej koncepcji niskoemisyjnej, zmieniając sposób podróżowania ludzi na ekologiczny i zapewniając najwyższej jakości rozwiązania w transporcie na krótkie odległości.

Dzięki Joyor możesz cieszyć się rewolucyjnym transportem, który zapewnia wyjątkowe wrażenia w nieodpartej cenie.

Jesteśmy firmą, która napędza nową koncepcję mobilności elektrycznej w Europie, wprowadzając na rynek najszerszą gamę pojazdów elektrycznych spełniających każdy gust i potrzebę. Szybki, trwały, solidny, bezpieczny i łatwy w prowadzeniu Joyor został zaprojektowany w Holandii.

Dzięki dużej liczbie skuterów elektrycznych na rynku nie tylko pomyśleliśmy i zaprojektowaliśmy kilka modeli, aby odróżnić i spełnić wszelkie wymagania, ale także znaleźliśmy sposób na dalsze zróżnicowanie naszych modeli i sprawienie, aby użytkownicy poczuli się naprawdę wyjątkowo.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Joyor oferuje zawsze:

  • Zabawa i wolność
  • Zrównoważony rozwój i innowacyjny projekt
  • Dostępność dla każdego

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Joyor, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.