Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Jula oferuje szeroką i zróżnicowaną gamę produktów w przystępnych cenach. Oferta jest skierowana do osób ceniących aktywny wypoczynek, miłośników ogrodnictwa, sportowców-amatorów, kreatywnych majsterkowiczów oraz fachowców poszukujących profesjonalnych narzędzi. Stworzenie szerokiej oferty produktowej w atrakcyjnych cenach było możliwe dzięki bezpośredniej współpracy z producentami z całego świata, bez udziału pośredników, oraz zakupowi towarów w dużych ilościach. Jula jest rodzinną firmą, wywodzącą się z niewielkiej, szwedzkiej miejscowości Skara. To tu, w bezpośrednim kontakcie z klientami kształtowała się koncepcja firmy. Bliski kontakt z klientami i orientacja działań na zaspokajanie ich potrzeb niezmiennie pozostają dla Jula kluczową kwestią. W Jula znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: od narzędzi do remontu domu, ogrodu czy garażu, odzieży roboczej, poprzez sprzęt sportowy, produkty biurowe, AGD po akcesoria nowych technologii.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Jula

Uzyskaj 1.4% zwrotu za zakup w Jula

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Jula oferuje zawsze:

  • Multimarket.
  • Wyposażenie ogrodu.
  • Narzędzia i maszyny.
  • Akcesoria sportowe.
  • Odzież i artykuły BHP.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do sklepu online musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Jula, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród i Sprzęt elektroniczny