Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

KABAK

Zyskaj 5% cashback za zakupy w KABAK

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
KABAK to polska marka kolorowych skarpetek i akcesoriów. W ofercie KABAKa znajdą się skarpetki dla każdego: klasyczne w prążki, w przeróżne wzory, dziecięce, brokatowe, ciepłe frotki – idealne na prezent dla kogoś bliskiego lub siebie ;) Ale KABAK to nie tylko skarpetki – to również cała gama innych akcesoriów, w które ubierzemy Cię od stóp do głów! W naszym sklepie internetowym www.kabak.com.pl znajdziesz bawełniane czapki w różnych modelach i niemal wszystkich kolorach, wielobarwne szaliki w geometryczne wzory, a także plecione paski, ozdobne piny, miłe ręczniki oraz bieliznę damską, którą tworzymy we współpracy z marką bieliźnianą Rilke. Najnowszą odsłoną KABAKowej oferty jest kolekcja akcesoriów do domu: świec zapachowych, koców i autorskich grafik. Wszystkie KABAKowe produkty powstają w 100% w Polsce. Są także wolne od wszelkiego rodzaju materiałów pochodzenia zwierzęcego. Oprócz tego, produkty, które mają bezpośredni kontakt ze skórą, są wykonane z najwyższej jakości przędzy objętej certyfikatem OEKO-TEX.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 71 dni

Po dokonaniu zakupu w KABAK, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.