Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta

Zyskaj 52,50 zł cashback za zakupy w Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Zwrot będzie przyznany dla Nowych Użytkowników banku za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza zostanie podpisana umowa, a następnie karta zostanie wydana.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Karta kredytowa Citibank-BP: 0 zł za wydanie i obsługę karty głównej, Rabaty do 50% w Programie Citi Specials,

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta oferuje zawsze:

  • Nie płacisz za wydanie i obsługę karty głównej (RRSO 14,93%)
  • Możesz zyskać nawet 240 zł w ciągu roku w ramach oferty specjalnej
  • Możesz otrzymać rabaty na poziomie 840 zł rocznie płacąc kartą kredytową za zakupy

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.