Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Karta kredytowa TurboKARTA z voucherem do Allegro

Zyskaj 75 zł cashback za zakupy w Karta kredytowa TurboKARTA z voucherem do Allegro

Cahsback przyznany będzie za poprawny wniosek, jeżeli na jego podstawie zostanie podpisana umowa o uruchomienie karty kredytowej. Nie zostanie jednak ono naliczone, jeśli wniosek będzie pochodził od osoby, która już posiada kartę w Santander Consumer Bank lub jeśli PESEL klienta widniał już w systemie banku w ciągu ostatnich 4 miesięcy od złożenia wniosku. Wnioski z przeglądarek gdzie włączona jest "ochrona przed śledzeniem" (domyślnie włączone w przeglądarkach Firefox od wersji 70 i Edge od wersji 77.0.203.0+) lub korzystające z oprogramowania do blokowania reklam, mogą nie zostać poprawnie zapisane.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Turbokarta kredytowa od Santander Consumer Banku! Można uzyskać do 400 zł w voucherze do Allegro i 360 zł zwrotu rocznie za wybrane zakupy. Za obsługę karty 0 zł, do tego bezpieczne podróże z bezpłatnym pakietem car assistance.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Karta kredytowa TurboKARTA z voucherem do Allegro oferuje zawsze:

  • 0zł za obsługę karty

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni od podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 38 dni

Po dokonaniu zakupu w Karta kredytowa TurboKARTA z voucherem do Allegro, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.