Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Karta ratalna- Santander Consumer Bank

Uzyskaj 85 zł zwrotu za zakupy w Karta ratalna- Santander Consumer Bank

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Zwrot zostanie pryznany za każdy poprawny wniosek przyznane będzie, jeżeli na jego podstawie zostanie podpisana umowa o uruchomienie karty ratalnej. Nie zostanie jednak ono naliczone, jeśli wniosek będzie pochodził od osoby, która już posiada kartę ratalną w Santander Consumer Bank lub jeśli PESEL klienta widniał już w systemie banku w ciągu ostatnich 4 miesięcy od złożenia wniosku.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Pierwsza karta kredytowa z zawsze równą spłatą. Kupuj co chcesz i gdzie chcesz, jak zawsze z kartą. Spłacaj w równych, stałych kwotach jak znane Ci raty. Ile będziesz spłacać co miesiąc? Tyle, ile ustalisz na starcie. Bez niespodzianek!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Karta ratalna- Santander Consumer Bank oferuje zawsze:

  • Pierwsza karta kredytowa z zawsze równą spłatą

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.