Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kinder Hop

Zyskaj 11,25% cashback za zakupy w Kinder Hop

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Kinder Hop jest polskim producentem nosidełek ergonomicznych i innych akcesoriów dziecięcych. W ofercie sklepu najdziesz także gniazdka i rożki niemowlęce, śpiworki, kocyki i akcesoria. Kinder Hop posiadamy własną tkalnię i szwalnię, gdzie samodzielnie tkają i szyją większość tkanin wykorzystywanych do produkcji nosidełek. Kilkuletnie doświadczenie w branży gwarantuje zachowanie najwyższej jakości produktu w bardzo konkurencyjnej cenie. Wszystkie produkty tworzone są ręcznie tak, aby ich jakość była na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystywane do produkcji posiadają najważniejsze certyfikaty, które potwierdzają ich trwałość i bezpieczeństwo w trakcie kontaktu z dzieckiem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kinder Hop oferuje zawsze:

  • Bezpłatna dostawa
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Kinder Hop, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.