Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kinderkraft

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Kinderkraft

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

NASZA MISJA

Prostsze rodzicielstwo

Choć zdanie "mały człowiek zmienia wszystko” znacie już pewnie na pamięć, jego prawdziwe znaczenie odsłania dopiero życie.

Życie, w którym krawężniki stają się nagle trochę za wysokie, droga na 6 piętro jest jak szlak na ośmiotysięcznik, a codzienne zakupy to wyprawa, która wymaga naprawdę dobrej strategii.

Życie, w którym często wybiegacie myślami w przyszłość, by przewidzieć wszystkie potrzeby rosnącego malucha. Życie, w którym spinanie domowego budżetu może być sporym wyzwaniem.

Wasze wyzwania, nasze rozwiązania

Dla nas każde takie wyzwanie to świetny punkt wyjścia do tego, by tworzyć rozwiązania, które ułatwią Wam rodzicielstwo, odpowiedzą na Wasze realne potrzeby i okażą się solidnym wsparciem: w domu, na spacerze, w codziennych obowiązkach, na małych i wielkich wyprawach, w zwykłych i niezwykłych chwilach. Teraz i w przyszłości.

Świat kinderkraft

Od ponad 10 lat ułatwiamy życie rodziców i dbamy o potrzeby dzieci i rodziców. Z naszych fotelików, rowerków, wózków i krzesełek i wielu innych pomocników mamy i taty, których nie sposób wymienić w jednym zdaniu, korzystają miliony dzieci na całym świecie.

Z misją ułatwiania działamy niemal na każdym kontynencie i wciąż się rozwijamy, by nasze produkty docierały do kolejnych zadowolonych rodzin.

NASZE MOTTO

Easy with kids

Wspieramy Was wszędzie tam i zawsze wtedy, gdy czujecie, że życie z dzieckiem może być prostsze. My wiemy, że może, bo dobrze rozumiemy, co sprawia Wam trudność.

Naszą wiedzę i doświadczenie oddajemy w Wasze ręce, projektując dla Was wózki, rowerki, foteliki, bujaczki, meble i całą resztę praktycznych pomocników rodzica.

Dzięki nim start w tej ważnej roli jest łatwiejszy: zaczynacie wspólną drogę z kompletną wyprawką, a nasze produkty rosną z Waszymi dziećmi.

Zadbaliśmy o to, opracowując rozwiązania na lata! Lubimy piękne projekty, które cieszą oko i jednocześnie doskonale spełniają swoje zadania. Nasz produkt ma ułatwiać Wam życie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wyglądał przy tym świetnie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kinderkraft oferuje zawsze:

  • Jesteśmy obecni w 75 krajach!
  • Do tej pory ponad 10 milionów naszych produktów trafiło w ręce dzieci i ich rodziców!
  • 700 tys. sprzedanych wózków na całym świecie
  • 1.1 mln dzieci jeżdżących w fotelikach KinderKraft
  • 10 lat gwarancji!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 29 dni

Po dokonaniu zakupu w Kinderkraft, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.