Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Knowfashionstyle

Zyskaj 5,5% cashback za zakupy w Knowfashionstyle

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Jesteśmy profesjonalnym producentem high-tech łączącym badania i rozwój, produkcję i handel, dostarczając serię produktów i usług, w tym wszystko, od Babydoll, koszulki, misiów, gorsetów, bielizny skórzanej, bielizny z płynnego metalu, sukni wieczorowej ,

Seksowne kostiumy, bielizna walentynkowa, kostiumy na Halloween, kostiumy świąteczne, stroje klubowe itp. Jesteśmy również dostawcą wysokiej jakości bielizny z Alibaba. Roczna produkcja to ponad 1800000 sztuk.

W sklepie internetowym Know Fashion Style szczycimy się nie tylko największym i najbardziej pożądanym katalogiem produktów, ale także bielizną Fine Quality w najniższych cenach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Knowfashionstyle oferuje zawsze:

  • No Minimum Order Shipping Worldwide.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Knowfashionstyle, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.